KAWAR DENNY KR.60ML TUBA

1×60 ml, krém

Značka: KAWAR

Denný krém s minerálmi z Mŕtveho mora a UV filtrom hydratuje a vyživuje pleť do hĺbky a zvyšuje jej pružnosť.

Zľava 2 € nad každých 19,99 € s kódom VALENTIN Zľava 2 € za každých 19,99 € na vybraný dermo sortiment s kódom VALENTIN. Akcia platí do 16. 2. do 23:59.
Ďalšie varianty
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
5,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: KAWAR DENNY KR.60ML TUBA 1×60 ml, krém

X38145 ADC

Hlavný popis produktu

Denný krém napomáha hydratovať a vyživovať pleť.

  • Pleť získa svieži, vláčny a jemný vzhľad

  • Je chránená počas celého dňa 

  • Ideálny pre všetky typy pleti

Ingredients: Aqua, Butyl Methoxydibenzoilmethane, Glycerin, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum, Sodium Stearyl Sulfate, Aloe Barbadensis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Mimosa Tenuiflora Leaf Extract, Methylparaben, Propylparaben, Allantoin, Maris sal, Parfum.

Spôsob použitia

Prípravok sa aplikuje každé ráno alebo podľa potreby aj cez deň na dôkladne vyčistenú pleť. Aplikujte malé množstvo krému na tvár, krk a dekolt a jemne vmasírujte krúživými pohybmi.

Upozornenie

Dodržiavajte pokyny na obale: Vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie, varovania a odporúčania uvedené na obale produktu alebo v priložených dokumentoch.

Informácie o výrobcovi a zodpovednej osobe: Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výrobcu, zodpovednej osoby alebo súladu výrobku, kontaktujte naše call centrum.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Upozornenie